Продавач-консултант

Няма описание

"Киви" е хранителен магазин със Изи Пей каса, намиращ се на бул. Черни Връх. Търсим да назначим човек, който да умее да работи на каса. Опит не е нужен, но със сигурност ще е предимство.
Отговорности:
- Отговаря за доброто обслужване на клиентите зад касата
- Поддържа чисто и подредено работно място
- Изготвя заявки
- Посреща, консултира, обслужва и изпраща клиентите, съгласно установените изисквания и правилата на добро търговско обслужване
- Съобразно утвърдените стандарти отговаря за асортиментното подреждане на продуктите и добрия търговски вид на стоката в магазина
- Следи за правилното съхранение на изделията, както и за количеството и качеството на наличността в магазина
Изисквания:
- Приветлив външен вид и дружелюбно отношение
- Предишен опит в ресторантьорството или търговията е предимство
- Комуникативност, лоялност и компетентност
- Отговорност и коректност
- Умение за работа самостоятелно и в екип
- Готовност за работа на смени
Ние предлагаме:
- Заплащане: 6 лв/час+ бонус
- Коректно отношения
- Фирмено обучение
- Постоянен Трудов договор с фирма Саранда Р ооД
- Възможност за професионално развитие
При интерес към обявената позицията, изпратете вашата автобиография с актуална снимка, като използвате бутона "Кандидатствай".
Предоставената от Вас информация ще бъде разглеждана при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм