Продавач-консултант

За магазин за хранителни стоки в с.Кокаляне обявяваме свободно работно място за позицията продавач-консултант.
ИЗИСКВАНИЯ:
• Завършено средно образование;
• Компютърна грамотност;
• Опит на същата или подобна позиция е предимство;
• Организираност и способност за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Отговорност и самодисциплина;
• Валидна здравна книжка;
ОТГОВОРНОСТИ:
• Професионално и любезно обслужване на клиентите;
• Работа с касов апарат, ERP система;
• Получаване на стоки по фактури и стокови разписки;
• Изготвяне на заявки към малки доставчици ;
• Подреждане и зареждане на необходимите количества на стоките в магазина;
• Стриктно контролиране на срока на годност на продуктите;
• Поддържане на изряден търговски вид и хигиена в търговския обект;
• Материална и финансова отговорност, работа с парични средства;
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Коректност и дългосрочна заетост;
• Работно време по утвърден месечен график;
• Стартово основно възнаграждение - 1100лв. бруто
• Основно възнаграждение след първия месец - 1300лв. бруто
• 20 дни платен годишен отпуск;
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
Автобиография и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще бъде организирана среща за интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби