Преводач / Проджект мениджър (немски/английски език)

Няма описание

„Призма Транслейшънс” е утвърдена агенция за превод и легализация на документи, която през последните 17 години доказа висок професионализъм, качество, компетентност и коректност в отношенията с клиенти и колеги.
В хода на разширяване на дейността ни търсим отговорна и мотивирана личност, която да допълни екипа ни.
Задължения, свързани с длъжността:
- Извършва писмени преводи от български на съответния чужд език и обратно, като следи за точното възпроизвеждане на съдържанието на предоставените текстове при спазване на граматическите правила.
- Води кореспонденция на български и съответния чужд език.
- Редактира преводни текстове и при необходимост извършва корекции.
- Извършва устни (консекутивни) преводи
- Контролира спазване на поетите срокове и на стандартите на качество
Изисквания:
- висше образование, завършено в България или в чужбина, езикова гимназия и др.;
- отлично владеене на писмен книжовен български език;
- задълбочени познания по немски, английски и/или др. езици;
- работа с офис техника и отлична компютърна грамотност;
- добра комуникативност и умения за ефективно взаимодействие с клиенти и колеги-преводачи;
- организираност и справяне с динамична работа;
Условия на работа:
- 5 дневна работна седмица / почивни събота и неделя и официални празници/
- конкурентно възнаграждение съобразно опита и квалификацията
- трудов договор, СО
- обучение
При интерес от Ваша страна изпратете автобиография с актуална снимка, кратко мотивационно писмо, документи за владеенето на езика, извършени преводи, препоръки и др.
След първоначален подбор по документи, одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в офиса ни в гр. Варна.

June 10th, 2022

Варна

Административни, Офис и Бизнес дейности