ПОСРЕДНИК - ЗАКУПУВАНЕ ТЕРЕНИ

Няма описание

„КОНТРАКТ СИТИ“ е строителна фирма с предмет на дейност - проучване, проектиране, изграждане на жилищни и административни сгради и търговия с недвижими имоти.
Фирмата търси да назначи сътрудник за проучване на терени за застрояване.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Проучва и предлага терени за строителство и изготвя предварителни разчети за тях
- Участва в преговорите при закупуване на терени или обезщетение на собственици
- Обследва собственост, параметри на застрояване и изготвя финансови анализи
- Проследява процедури по градоустройствени изменения
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Познания по градоустройство, инфраструктура и собственост
- Аналитичност и комуникативност
- Умения за работа в екип
- Шофьорска книжка
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Интелигентна и динамична среда;
- Ползване на мобилен телефон и служебен автомобил при изпълнение на текущите задължения;
- Възнаграждение, съобразено със заеманата позиция.
Уважаеми кандидати,
За целите на настоящия подбор, не са ни нeобходими Вашето ЕГН, снимки, копия на лични документи, и Ви молим да не ни ги изпращате. Такива ще поискаме единствено от одобрения/те кандидат/и преди сключване на трудов договор.
Ние събираме, обработваме и съхраняваме Вашите лични данни с грижа към тях и при спазване на законовите изисквания.
Личните Ви данни ще бъдат обработени само и единствено, за да се свържем с Вас в случай, че Ви одобрим за следващия етап; ще бъдат съхранявани до изтичане на изпитателния срок на одобрения кандидат и няма да бъдат разкривани пред други лица/организации извън компанията ни.

June 10th, 2022

София

Недвижими имоти