Портиер

Няма описание

Фирма Новотехпром ООД търси да назначи– Портиер със следните отговорности:
1. Осъществява пропускателния режим и контролира влизането и излизането в предприятието на работниците и служителите, външни лица и МПС, като изисква и проверява документи за самоличност
2. Проверява редовността на документите, при внасяне и изнасяне на стоки и материали
3. Контролира опазването на имуществото на фирмата
4. Обхожда,оглежда и контролира района на всеки два часа
5.Информира своевременно управителя на фирмата за възникнали произшествия по време на дежурство
6. Контролира обстановката в района чрез камерите за наблюдение
7. подава своевременно сигнал до съответните органи при констатирани нарушения
8. Изпълнява функции, възложени му от прекия ръководител
Изисквания:
- здрав и работоспособен човек
- отговорност
- лоялност
- за кандидатстващите това да е единствено работно място
- не е необходимо да притежава разрешително за оръжие
Ако отговаряте на изискванията и проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете следните документи за кандидатстване:
- подробна автобиография на български език;
- актуална снимка.
Заплата 570 лв. нето
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю!

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство