Портиер

Нитекс-50 АД е вертикално интегрирана фабрика за тъкани и платове, която е основана през далечната 1950 година, като е произвеждала всички видове вълнени и благородни влакна за текстилната индустрия. Фабриката е най-стария индустриален пионер в България и Източна Европа донесъл познания за трикотажните и вълнени платове, които са съставени предимно от благородни нишки. Спрямо основните тенденции в текстилната промишленост през последните две десетилетия, Нитекс-50 АД проектира производствения си процес във фабриката с нови машини и оборудване за да бъде максимално конкурентно способна в доставката на висококачествени платове и тъкани до масовия пазар и крайния клиент в САЩ и ЕС. Днес Нитекс-50 АД осъществява продажби и продуктови поръчки по своята колекция от платове, които са проектирани от различни технолози и дизайнери консултирани от известни дизайнери на свободна практика, които са част от непрестанно разрастващия се пазар на Нитекс-50 АД. Нитекс-50 АД предлага персонализирани идеи за платове, проектиране и производствени решения за своите отделни клиенти, търсещи постоянно нови концепции на тъкани с най-достъпни цени.

ПОРТИЕР
Описание и изисквания:
Портиер на пропусквателен пункт за база намираща се в гр.София, Гара Искър.
Работа на дванадесет часови смени, дневна, нощна.
Предимство е владеенето на турски език.
Задълженията на портиера са да:
- Осигурява физическата сигурност на територията на сградата;
- Отговаря за спазването на режима на достъп;
- Отговаря за пропусквателния режим;
- Реагира на произшествия, като уведомява органите на полицията при възникване на произшествия.
Фирмата предлага:
Трудов договор и осигуровки;
Добри условия на труд.
Месторабота София, Гара Искър, индустриална зона, ул. Поручик Христо Топракчиев 10; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 1000 лв. (Нето)

June 10th, 2022

София

Производство