Портиер

„ВДХ” АД обявява конкурс за свободна работна позиция Портиер в град София.
Отговорности:
1. Носи отговорност за опазване на повереното му имущество – техника и сграден фонд.
2. Не допуска изнасянето на материали и оборудване, собственост на предприятието.
3. Не допуска неидентифицирани външни лица до работните помещения.
4. При изпълнение на задълженията си работникът носи отговорност за:
- качеството на извършваната работа;
- спазване на трудовата дисциплина;
- спазване на пропускателния режим на сградата;
- уведомяване на ръководството и компетентните органи при неизправност на сигнално-охранителната техника.
Изисквания:
∙ Неосъждан;
∙ Завършено средно образование;
∙ Добри комуникативни умения;
∙ Умения за работа в екип.
∙ Добра психическа и физическа отговорност
Компанията предлага:
∙ Постоянен трудов договор с първоначален изпитателен срок;
∙ Работа в динамична среда;
∙ Мотивиращо заплащане;
∙ Отлични работни условия;
∙ Работа на смени - дневни и нощни
Описание на длъжността
Обобщено описание на работата, която извършва изпълнителя на длъжността:
1. Следи за пропускателния режим на влизащите и напускащите фирмата лица.
2. Води необходимите дневници за осигуряване на пропускателния режим и издава пропуски.
3. Изпълнява и други конкретно възложени задачи за осигуряване сигурността в предприятието.

June 10th, 2022

София

Сигурност и Охрана