Помощник в стъкларски цех

Няма описание

“АЛ МАКС” ЕООД е създадена през 1997 г. в град София. От 1999 г. предприятието ни има собствен цех за производство на ПВЦ и алуминиева дограма и цех за производство на стъклопакети. В резултат на дейността си разполагаме с добре развита мрежа от постоянни клиенти, като непрекъснато работим за разширяването й. Предприятието търси да наеме Помощник стъклар в цеха за производство на стъклопакети:
Основни отговорности:
1. Извършва подготвителни работи при изработката на стъклопкаети.
2. Участва отговорно при изработването на стъклопакети, както и на други продукти.
3. Почиства работната площадка и изхвърля отпадъците на определените за това места.
4. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с изработването на стъклопакетите.
Основни изисквания на кандидата:
- предишен опит ще се счита за предимство (не е задължителен)
- умения за работа в екип
- отговорност и прецизност към детайлите и като цяло
Какво предлагаме:
- Стандартна 5 дневна работна седмица
- Работно време от 08:30 до 17:30 с 2х15 минутни почивки + 1х60 минутна обедна почивка
- Обучение при заемане на длъжността
- Годишен отпуск от 20 работни дни
- Постоянна и сигурна заетост в организация с дългогодишен опит на пазара
- Много добро възнаграждение
Ще се разглеждат автобиографии с актуални снимки.
Чрез кликване на бутна "Кандидатсвай", Вие доброволно предоставяте личните си данни на "АЛ МАКС" ЕООД, която ще ги използва само и единствено за подбор на персонал.

June 10th, 2022

София

Производство