ПОМОЩНИК В КУХНЯ

Фирма ОБНОВА ЕООД ---- производство и търговия в град Севлиево от 1992 г. и се намира на ул. Г. Бенковски № 5Другият обект на фирма ОБНОВА е в град Варна от 2011 г. и се намира на ул. Брегалница № 10Основна дейност на фирма ОБНОВА ЕООД  е търговия на ядки които ги пече, сладодед който се приготвя на място, сушени плодове, сладки, течни шоколади от фонтани, салати, кулиналия , готвени ястия приотвени от фирмата. Всичко се приготвя на място и е винаги прясно!

Фирма Обнова търси хора които да работят при нас. Ние предлагаме на своите клиенти салати,кулинария, ядки, сладки, сладолед, торти, сушени плодове .. Магазина ни е бутиков и предлаганите асортименти също.
Предлаганият асортимент е собствено производство .
ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
отговорност към работата -произвежда се ,картофени ,соеви,спаначени,цариградски кюфтета.
чушки с ориз,зелеви сърми, лозови сърми ,кашкавал пане , чушка бюрек ....
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
Коректност, приветливост, организираност, желание за работа.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- продуктово обучение
- отлични условия на труд
- работно облекло
- работно време - пълно – дневно
- петдневна работна седмица
- трудов договор, осигуровки, 20 дни платен годишен отпуск
- коректно отношение
- приятна работна атмосфера
- чудесен екип
Ако решите да се присъедините към нас ще очакваме Вашата автобиография и снимка.

June 10th, 2022

Севлиево

Производство