Помощник в кухня / хигиенист

Няма описание

Хотел Therma Vitae – Профилакториум Огняново, курорт Огняновски минерални бани търси да назначи: Помощник в кухня / хигиенист.
Изисквания към кандидатите
• Лични качества:
- отговорност, лоялност и дисциплина
- комуникативност
- умения за работа в екип
Основни задължения:
• Отговаря за поддържане на необходимото санитарно-хигиенно състояние в кухнята и ресторанта в съответствие с действащите нормативи, на производствените помещения, складове, инвентар и оборудване, както и за спазване на хигиенните изисквания за обработка и съхранение на хранителните продукти
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с длъжността
Ние предлагаме:
• Трудов договор (първоначален със срок на изпитване), социални и здравни осигуровки
• Атрактивно и сигурно възнаграждение
• Мотивираща и съвременна работна среда
• Просторна кухня с модерно и иновативно кухненско оборудване
• Осигурен транспорт до работното място
За да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм