ПОМОЩНИК-УПРАВИТЕЛ В ЛУКСОЗЕН КОЗМЕТИЧЕН ЦЕНТЪР

Фирма, притежаваща луксозни салони за красота търси да назначи служител за позицията „Помощник-управител” с желание за работа и дългосрочна заетост.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит на подобна длъжност
- Да има отличен български правопис и граматика
- Добра компютърна грамотност – отлично владеене Word, Excel
- Разговорен английски език - задължителен
- Втори западен език - предимство
- Добра комуникативност и умение за работа в екип
- Енергичност и желание за развитие и усъвършенстване
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Водене на официална кореспонденция на български и английски език
- Изготвяне на документация за текущи и бъдещи проекти
- Изготвяне на месечни работни графици
- Изготвяне на дневни отчети, протоколи и ревизии
- Работа с ERP система
- Изпълнение на възложени задачи от управителя на фирмата
ПРЕДИМСТВА:
- Работа в динамична среда с млад екип
- Възможности за професионална реализация в компания с изградени стандарти и корпоративни ценности
- Трудов договор с фирма "ЮПИ БГ" ЕООД и добро възнаграждение
- Отлични работни условия
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV със снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Благодарим ви за интереса към позицията.
На интервю ще бъдат поканени одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок.
Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм