Помощник Технически ръководител

Изисквания:
1. Образование - средно или висше техническо образование в областта на строителството
2. Познаване на процесите при изпълнение на отделни видове СМР и технологията на строителството;
3. Познание на основните нормативни актове (ЗУТ)
4. Техническа грамотност – разчитане и пресмятане количества от чертежи и на строителната площадка
5. Kомпютърна грамотност (MS Office, Internet, AutoCAD);
6. Предишен опит на подобна позиция – с приоритет се разглеждат кандидати с опит;
7. Шофьорска книжка – активен шофьор
8. Отговорност и съвестно изпълнение на поставените задачи.
9. Желание за развитие
10. Умения за работа в екип
Задължения:
1. Проверка, обработване и приемане на извършените дейности на площадката по време на строителството съгласно одобрената проектна документация.
2. Събиране, проверка и обработване на искания за започване на дейности.
3. Събиране, проверка и обработване на искания за одобрения на материали.
4. Обобщение на получените седмични доклади в месечен доклад за извършени дейности.
5. Контрол спазването на изискванията за безопасност и здраве на площадката.
6. Следене извършване и попълване на ежедневните инструктажи на всички на площадката.
7. Снимков материал (всеки ден) за всички дейности на площадката.
8. Водене на протоколи за ежеседмичните работни срещи на площадката
9. Проследяваване напредъка на изпълнението на дейностите и съблюдаване на графика за изпълнение
10. Проверка количества и качество на изпълняваните дейности на площадката.
11. Проверка количества и качество на доставените материали на площадката.
12. Изготвяне на различни справки по време на изпълнение на строежа.
13. Изготвяне на основните нормативни актове (ЗУТ) по време на строителството.
14. Ежедневно докладване на прогреса на строителната площадка на прекият си ръководител - Главен технически ръководител.
Компанията предлага:
- Отлично стартово възнаграждение;
- Служебен телефон и компютър;
- Участие в разнообразни проекти в областта на инфраструктурното строителство;
- Дългосрочна ангажираност;

June 10th, 2022

Сливен

Ремонтни и Монтажни дейности