Помощник / Помощничка в мебелна фабрика

Няма описание

София

МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО И НЕ КАНДИДАТСТВАЙТЕ, АКО ОПИСАНИЕТО НЕ ОТГОВАРЯ НА ВАШЕТО ТЪРСЕНЕ ЗА РАБОТА!!!
Мебелна фирма ДЖИНАЕ ЕООД ,специализирана в производството на мебели за дома, офиси и търговски пространства,търси да назначи Помощник / Помощничка за своето производство.
Основни отговорности:
- Почистване на работното място около и на машините
- Вдигане на плоскости
- Помощни дейности при работа с мотокар при приемане, подреждане и преместване на мебелни плоскости
- Опаковане на готова продукция
- Помощни дейности при сглобяване на готовата продукция по утвърдени скици
- Опаковане на всички аксесоари и обков към продукта
- Подреждане
- Помощни дейности при управление на разкройваща машина и кант машина, настройване на машините и обработване на съответните детайли.
- Помощни дейности приуправление на класически машини фреза, банциг и т.н.
- Помощни дейности при следене за качеството на процеса
- Помощни дейности при контролиране и следене състоянието на машините, и техническото обслужване на машините
- Помощни дейности при установяване на дефекти, допуснати в процеса на производство, уведомяване незабавно прекия ръководител и отстраняването им
- Помощни дейности при следене за оптималните технически параметри на машината, при несъответствие уведомяване незабавно прекия ръководител
Изисквания:
Отговорност и прецизност при изпълнение на работата
Наблюдателност и експедитивност
Ние предлагаме:
Въвеждащо обучение
Дългосрочен трудов договор
Работа в стабилна работна среда
Възнаграждение: 650 - 850 лв. (нето)
Годишен отпуск: 20 дни
Работно време: от понеделник до петък от 08:00 до 17:00 часа
Моля, кандидатствайте по тази обява, единствено ако считате, че отговаряте на изискванията. Ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Благодарим за разбирането!

June 10th, 2022

Благоевград

Производство