Помощник печaтар

Няма описание

Фирма АДП Принт ООД е печатница специализирана в областта на флексо печат върху хартия, перлено фолио, целофан, самозалепващи фолиа и други.
Поради динамичното развитие и увеличаване на обема на работа, търсим да назначим
ПОМОЩНИК-ПЕЧАТАР:

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Отговорна личност, с умения за работа в екип
- бързина, сръчност и прецизност при изпълнение на служебните задължения
- Шофьорската книжка - препоръчително
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Отлични условия за работа
- Добро заплащане, трудов договор на пълен работен ден
- Добре организиран фирмен транспорт
- Дългосрочна перспектива
- Възможности за обучение и развитие
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Подпомага печатаря при работа с флексопечатната машина;
- Почиства машината и зарежда с необходимите материали, монтира клишета;
- Наблюдава процеса на печат;
- Поддържа изискваната производствена хигиена на работното място;

Ако мислите, че отговаряте на нашите изисквания и искате да станете част от нашия екип, очакваме вашата автобиография с актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Производство