Помощник мениджър за продажби / Assistant sales manager

DESDRA GROUP LTD main activity is import and distribution of disposable goods for the HORECA segment, supermarkets, as well as for personal use. Our range includes paper bags, wrapping paper, salad and noodle containers, disposable lunch boxes, fast food and sandwich packaging, sushi and rolls, disposable paper cups, as well as packaging for confectionery and much more.The beginning of our company was initiated in Madrid (Spain) in 2015 by the partner company DESDRA MULTISERVIS SL covering Spanish and Portugees markets. Now we are expanding in Bulgarian market.

ОТГОВОРНОСТИ З ДЛЪЖНОСТТА:
Обработка на входящи заявки (телефон или имейл);
Поддържане на клиентска база;
Комуникация със склада;
Комуникация с фирмата за доставка;
Съставяне и изпращане на фактури до клиенти;
Справяне с рекламации на клиенти;
Без привличане на клиенти;
Без срещи, само работа в офиса;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
Предишен опит като помощник мениджър продажби или мениджър по обработка на поръчки е за предпочитане;
Езикови умения: Български (задължително). Английски или Румънски (предимство);
Компютърна грамотност: MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
Комуникативност, инициативност и презентационни умения;
Отговорност, високо ниво на самодисциплина;
Високи нива на ефективност, устойчивост на стрес.
ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
Заплата -1300 BGN;
Служебен РС, телефон;
Възможност за развитие;
Работа от офис в София;
График 5/2, 9:00-18:00

София

Търговия и Продажби