Помощник механик/ Механик

Няма описание

ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА
-Ремонт и обслужване на пътно строителна техника.
-Посещения по обекти - ( София и София област )
-Отстраняване на аварий по обекти.
-Поддържа в пълна изправност инструментите, приспособленията, уредите и съоръженията, с които работи
-Отстраняване на повреди
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
- Техническо образование ще се счита за предимство.
- Предишен опит в сервизно обслужване на автомобилна, селскостопанска или строителна техника се счита за предимство.
- Техническа компетентност
- Да може да работи умело със специализирани инструменти
- Сгобяване и разглобяване на детайли, машини, автомобили или компоненти се счита за предимство.
- Опит с хидравлика и механика се счита за предимство.
- Шофьорска книжка с категория В, и С се счита за предимство.
МОТИВИРАЩО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ
-Твърда заплата
-Бонусна схема, обвързана с добри резултати
-Социални придобивки
-Работа в динамична среда
-Отлично обучение

June 10th, 2022

София

Производство