Помощник машинист на печатна машина с или без опит

Няма описание

Помощник машинист на печатна машина
ДЕДРАКС АД е печатница, лидер в производството на печатни материали и опаковки.
Във връзка с увеличаване обема на работа, търсим да назначим мотивиран и отговорен кандидат, който да заеме длъжността: ПОМОЩНИК МАШИНИСТ НА ПЕЧАТНА МАШИНА.
Основни задължения:
- окомплектоване на поръчката за изпълнение;
- зареждане на машината с необходимите консумативи за печат;
- почистване на машината след приключена поръчка;
- подпомага дейността на Основния оператор.
Изисквания към кандидатите:
- умения за работа в екип
- отговорност при изпълнение на поставените задачи;
- дългосрочни намерения и желание за работа;
- готовност за работа на сменен режим;
- готовност за работа по график;
- Не се изисква предишен опит или специална квалификация;
Ние Ви предлагаме:
- обучение и въвеждане в работния процес;
- работа във фирма, утвърдена като водещ български производител;
- работа в екип от професионалисти;
- дългосрочен ангажимент на трудов договор;
- Добро, коректно и редовно заплащане;
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани от ДЕДРАКС АД при строга конфиденциалност, единствено с цел подбор и набиране на персонал и няма да бъдат предоставяни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закона. Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно и ще имат право на достъп и коригиране на личните им данни в разумен срок след подаване на писмено искане.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности