ПОМОЩНИК КУХНЯ HUMMUSBAR - QUARTAL БУЛ Ч.ВРЪХ

Няма описание

Ресторанти за бързо хранене от веригата "hummusbar"-търсим да назначим помощник кухня за обектите ни в Ринг Мол
Ние предлагаме:
• 100 лв на смяна + храна
• Фирмено обучение
• 12 часови смени - 2/2 при гъвкаво работно време (4, 6, или 8 часов трудов договор)
• Униформа
• Осигурена храна
• Работа в динамична среда сред млад екип
• Трудов договор и осигуровки
• Заплащане обвързано с личните постижения
• Възможност за кариерно развитие при равен старт за всеки
• Възможност да доведеш приятел и да получиш паричен бонус
Задължения:
•Зарежда на баровото оборудване със заготовки
• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
Изисквания :
• Умение за работа в екип и самостоятелно
• Умение за комуникация с клиенти
• Енергичност
• Устойчивост на стресови ситуации
• Сръчност
• Организираност
• Мотивация за работа
Ако нашето предложения представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашата автобиография!
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
ХУМУС БАР ГРАФА ЕООД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби