ПОМОЩНИК ГОТВАЧ/КА

„Баба Каля“ е гостилница за вкусен обяд в гр.София, намираща се на бул.Черни връх. Търсим да разширим своя екип с мотивирани и енергични хора с желание за работа на следните длъжности – ХИЕГИЕНИСТ/КА, ПОМОЩНИК ГОТВАЧ/КА И ГОТВАЧ/КА на постоянен трудов договор.
Задължения за длъжност ПОМОЩНИК ГОТВАЧ/КА:
• Осигурява качествена и навреме издадена храна спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
• Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна
• Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид
• Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
• Спазва Правилника за вътрешния ред
Изисквания:
- приветливо отношение към хората
- способност за работа в екип
- отговорност и точност
Предлагаме:
- ежеседмично заплащане
- работно време от 07:00 до 15:00 ч
- храна по време работа
- трудова и социална осигуровка
Очакваме Вашето CV или се свържете с нас директно на телефон: +359898834555

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм