Помощник готвач

Гостилница в квартал Люлин търси помощник готвач,да се присъедени към екипа им телефон за контак: 0884144056
Изисквания и задължения:
Приготвяне на заготовки 5-6 салати пържене на тиган
има възможност да работи от понеделник до петък
умение за работа в екип, eнергичност, организираност, мотивация за работа
осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки предварително зададени стандарти и инструкции
отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите
отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и
издаване на храна
поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
спазва Правилника за вътрешния ред.
работно време от 9;00 до 19.00 (събота и неделя почивни дни.
Нашите предложения:
фирмено обучение
гъвкаво работно време
атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати;
работа в реална и динамична среда, сред млад екип;
служебна храна веднъж дневно
бонуси при добри резултати
възможност за развитие
Заплащане:
110 140 лв - начална заплата

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм