Помощник барман

Няма описание

Верига фреш барове "Fresh Zone" разширява дейността си и предлага целогодишна отговорна работа на позиция :
-Помощник барман
Ако се интересувате от здравословното хранене
-ако искате да имате динамична и разнообразна работата
-ако сте отговорен и самомотивиран
-ако ви се работи с позитивни и усмихнати хора присъединете се към нашия екип
Гарантираме :
-платен годишен отпуск
-задълбочено обучение по заеманата длъжност
-фиксирано работно време с почивни дни
5 дневна работна седмица с 2почивни
-може и на 4часови работни смени
подходящи за студенти
-Роботим и условия на локдаун
-персонална безплатна консумация
-целогодишна заетост
Твърдо заплащане
Първи месец 900
Трети месец 1000
Пети месец 1100
След навършване на стаж 1 година към заплатата се прибавя 1процент от общия оборот
Нашите изисквания:
-отговорност към заеманата позиция
-самомотивация за работа
-не е нужен опит
-коректност
Задължения
-даване на смени зад бара и поддържайки чисто работното място и машините
-участва в направата на заготовки и измиване на плодове
-изпълнява точно и бързо зададените рецепти
Моля кандидатствайте по обявата директно чрез бутона "кандидатствай по тази обява",като ни изпратите актуално CV и снимка.
Моля да описвате всички работни места ,на които имате стаж,независимо дали са попълнени в трудовата Ви книжка.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем чрез ел.поща /email/ или по телефон, само с одобрените за интервю кандидати.
Благодарим Ви за интереса !

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм