Помощник администратор

Няма описание

„АДВАНС СЪРВИЗ ГРУП“ ЕООД Ви кани да станете част от екипа му на позицията „Помощник администратор“.
Отговорности:
• Организиране, поддържане и архивиране на писмена и електронна документация;
• Подготвяне приемо-предавателни протоколи;
• Водене на регистрите на компанията и на необходимата документация;
• Организиране на графици свързани с дейността на фирмата;
• Подготовка и изготвяне на кореспонденция и други документи, както и водене на протокол при заседания;
• Подпомагане да дейности свързани с човешките ресурси;
• Управление на документи на електронен и хартиен носител (списъци с данни за контакт, поща, набор на текстове, фотокопиране, сканиране, картотекиране и архивиране);
• Предоставяне на административни услуги за членове на персонала на отдела;
• Изпълнение на всякакви други задачи, свързани с областта на неговата/нейната работа.
Изисквания:
• Да притежавате компютърна грамотност (MS Office);
• Да имате подходящо образование;
• Способност за комуникация с хора на всички равнища;
• Висока степен на отговорност и способност за поемане на инициатива;
• Способност за работа под напрежение и стремеж към качество;
• Отлична способност за работа в екип;
• Висока степен на дискретност и способност за работа по поверителни въпроси.
Ние предлагаме:
• Трудов договор на пълно работно време, сключен с „АДВАНС СЪРВИЗ ГРУП“ ЕООД;
• Работа в енергичен, сплотен и целенасочен екип;
• Възнаграждението ще се увеличава, заедно с показаните резултати след изтичане на 6 месечния изпитателен срок.
Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че това е вашето място за реализация, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.
Изпратете ни вашата автобиография, актуална снимкa - по ваше желание. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности