Таралингова, Кучкуделова and Градинарова-2009 logo

Помощен персонал / работник в Електромерна лаборатория

Фирма Фродексим Трейд ООД е основана през 2012г. Основните предмети на дейности във фирмата са доставка на електромери, системи за дистанционно отчитане на електромери, различни софтуерни решения свързани с оптимизиране и планиране на разходите за електрическа енергия, производство на комуникационно оборудване, доставка на измервателна и еталонна апаратура, измервателни трансформатори и защити от пренапрежение.  От създаването си фирмата е доставила различни типове елекромери от одобрен тип, за нуждите на ЕСО, Железниците, Електрорапределителните фирми, промишлеността и частни клиенти.  Освен това е реализирала множество проекти  свързани с изграждането на системи за дистанционно отчитане на електрическа енергия.  Произвежданите от фирмата модеми и конвертори успешно се продават както в България, така и в чужбина.  За предлаганите продукти и решения фирмата разполага с екип от висококвалифицирани консултанти и поддържа собствен сервиз.

Фирма Фродексим Трейд ООД е основана през 2012 г. Основните предмети на дейности във фирмата са:
- доставка на електромери
- изграждане на системи за дистанционно отчитане на електромери
- производство и доставка на различни видове електроизмервателно оборудване
- производство и доставка на комуникационно оборудване
- доставка на еталонна апаратура
- доставка на уреди за измерване на електрически величини
- доставка на измервателни трансформатори и др.
Търсим да назначим за нашата електромерна лаборатория Помощен персонал / работник.
Основни задължения:
- Товаро-разтоварна дейност на получените и проверените електромери;
- Селектиране на електромерите по тип;
- Подготовка на електромерите за проверка;
- Закачане на електромерите на станциите за проверка;
- Откачане на електромерите от станциите след извършена проверка;
- Подреждане и пакетиране на проверените електромери;
Изисквания към кандидатите:
- Отговорност към поставените задачи;
- Коректност;
- Желание за работа в екип;
- Умение за работа с винтоверт;
- Завършено средно образование.
Ние Ви предлагаме:
- Добро възнаграждение;
- Отлични условия на труд;
- Допълнителен здравен пакет;
- Обучение;
- Възможност за развитие;
- Служебен транспорт от метростанциите “Обеля” и "Ломско шосе" до работното място, което се намира на ул. Васил Левски No154, пътя за с. Мрамор.
Моля да изпратите автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Производство