ПОМ.ГОТВАЧИ ТОПЛА КУХНЯ, БЮФЕТИЕРИ

Хотел „Рива“ Слънчев бряг търси за своя ресторант амбициозни и предприемчиви професионалисти за позициите ПОМ. ГОТВАЧИ ТОПЛА КУХНЯ, БЮФЕТИЕРИ
Задължения:
• Помага в приготвянето на ястията в част топла кухня.
• Отговаря за прилагането и стриктното спазване на фирмените стандарти.
• Познания как се работи с техниката и спомага дейността на останалите готвачи, спазва отлична хигиена.
• Поддържа пряк контакт с останалите колеги от кухненския екип
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания:
• Умение за работа в екип и самостоятелна работа.
• Енергичност.
• Комуникативност.
• Организираност.
• Опит в сферата на ресторантьорството.
Нашето предложение:
• Работа на смени.
• Работа в динамична среда.
• Безплатна храна по време на работната смяна.
• Настаняване или транспорт.
Ако проявявате интерес - кандидатствайте с автобиография и актуална снимка или може да дойдете и на място в хотела, където ще Ви бъдат уточнени условията.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
тел: 0893356602

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм