Платен стаж Офис Мениджър БЕЗ ОПИТ

Няма описание

Cosmo Experts е консултантска агенция за Образование в Чужбина, създадена от експерти по образование с опит в Англия, Франция и Дубай. Това я прави единствената Международна консултантска компания за образование на българския пазар.
За нашия нов и модерен офис в София търсим организиран, комуникативен и силно мотивиран човек за позицията Офис Мениджър.
Това, което НИЕ Ви предлагаме:
- Мотивиращо заплащане обвързано с бонусна схема
- Модерно работно място в центъра на София
- Възможност за работа от ВКЪЩИ
- Възможност за развитие, както и безплатни образователни курсове и стипендии за последваща образователна степен
- Лаптоп, служебен телефон и др.
Основни задължения на позицията:
- Първоначална комуникация с клиенти и образователни организации
- Разпределяне на имейл комуникацията между различните отдели
- Поддържане Комуникация с партньори и посредници на компанията
- Приемане на телефонни обаждания и съответното им пренасочване по предназначение
- Посрещане на посетители в офиса на фирмата.
- Организиране на документацията и канцеларските материали.
Нашите ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
- ДА НЯМАТЕ ОПИТ на сходна длъжност
- Висше образование в сферата на Икономика, Бизнес науки, Финанси, Маркетинг или сходна
- Умение за водене на Бизнес коренспонденция на английски език
- Отлична работа с Excel, Word и Powerpoint;
- Организираност и висока лична мотивация
Ако вярвате, че отговаряте на изискванията и смятате, че млад екип от професионалисти с опит зад граница е идеалното място да развиете потенциала и кариерата си - моля изпратете ни Вашата автобиография.
С одобрените по документи кандидати ще бъде насрочено интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани в условия на пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности