Пласьор на стоки и услуги

Няма описание

Компания занимаваща се в сферата на услугите ( професионално ароматизиране на обекти ), търси отговорни и комуникативни хора за работа.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Отлично познаване и презентиране на продуктите и услугите, предлагани от компанията;
- Работа по разширяване на клиентската мрежа;
- Привличане на потенциални нови клиенти;
- Ежедневно комуникира и посещава клиенти по график;
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Умение за предлагане на стоки и услуги;
- Свидетелство за управление на МПС - категория "B"
- Работа с лично превозно средство
ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:
- Инициативност и мотивираност;
- Комуникативност;
- Сериозно и отговорно отношение към работата;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Интересна и динамична работа;
- Работа на постоянен трудов договор;
- Допълнително възнаграждение за постигнати добри резултати;
Ако позицията представлява интерес за Вас и отговаряте на изискванията, моля изпратете ни своето CV.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби