ПИКОЛО - РЕЦЕПЦИЯ

Хотел "Вила Лист"****, гр. Созопол търси Пиколо.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Посреща гостите и ги придружава до стаите, като ги запознава със системите за сигурност и начина на използване на всички удобства в стаите
- Пренася багажа на гостите от превозното средство до хотелските стаи и обратно
- Осигурява информация и упътва гостите за търсени от тях обекти
- Изпълнява услуги в сградата на хотела, като връчване на съобщения, пакети, поща и преса, и др.
- Помага на гостите за паркиране на автомобила им
- При изпълнение на длъжността се осъществяват взаимоотношения с гостите и рецепционистите
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образование, навършени 18 години
- Владеене на английски език, немски или руски език
- Шофьорска книжка е предимство
ЛИЧНОСТНИ ИЗИСКВАНИЯ:
- Позитивно отношение; учтивост; коректност; комуникативност; умение за работа в екип; умение за работа с клиенти; организираност; отговорност; представителен външен вид.
Работа на смени, дневни и нощни, по график.
Ние Ви предлагаме:
• безплатен транспорт или настаняване в комплекса
• динамична и предизвикателна среда
• храна,униформа
• работа в отлични условия и млад екип
• спазване на изискванията по Кодекса на Труда
• обучение и възможности за развитие
• конкурентно и сигурно заплащане
Автобиографии без снимка няма да бъдат разглеждани!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Данните, които ни предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Созопол

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм