ПИКОЛО / ПОРТИЕР

Няма описание

CLUB HOTEL SUNNY BEACH е 4-звезден all-inclusive хотелски комплекс, намиращ се в централната част на к.к. Слънчев Бряг. Club Hotel Sunny Beach търси да назначи служител на длъжност ПИКОЛО / ПОРТИЕР за летния сезон.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Придружава гостите на хотела и ги запознава със системите за сигурност, и начина на ползване инсталациите и съоръженията в стаята.
- Изпълнява услуги в сградата на хотела като връчване на съобщения, пакети, букети, поща и преса.
- При желание на гости на хотела, съхранява и отговаря за багажа им в определената за целта стая.
- Осигурява информация и упътва клиентите за търсените от тях обекти.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- Спазва стандартите на хотела.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Добро владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Способност за работа в екип и ориентирана към обслужването личност;
- Комуникативност;
- Лоялност;
- Отговорно изпълнение на възложените задачи.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* коректно заплащане и осигуряване
* осигурен транспорт
* работа в млад и енергичен екип
* изхранване по време на работа
Моля, кандидатствайте за позицията, като ни изпратите автобиография с актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Гарантираме конфиденциалност относно получената информация съгласно ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм