ПИКОЛО

Няма описание

Пиколо
"Мадара"Парк Хотел ****, к.к. "Златни пясъци" ,, търси ПИКОЛО за сезон 2022 г.
Описание на задълженията:
- Пренася багажа на гостите при пристигането им;
- Придружава клиентите до стаите и ги запознава със системите за сигурност, начина на използване инсталациите и съоръженията в стаята;
- Изпълнява услуги в хотела като връчване на съобщения, пакети, букети, поща, преса и друго;
- Осигурява информация и насочва клиентите/гостите за търсени от тях обекти;
- Отговаря за качеството на посрещането и настаняване на клиентите.
Изисквания:
- Средно образование;
- Познания по немски, английски или руски са предимство;
- Препоръчителен трудов стаж - над 1 година;
- Много добри комуникативни умения, положително отношение към клиентите.
Ние предлагаме:
- Коректно заплащане;
- ТД, СО;
- Транспорт;
- Безплатна храна в рамките на работния ден;
- Осигурено униформено облекло;
- Работа на смени;
Уважаеми кандидати за работа,
Мадара НФ ООД Ви гарантира, че вашите лични данни ще бъдат надлежно съхранявани и защитени съгласно Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016 година относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни. Вашите кандидатури ще бъдат достъпни за нас в рамките на 1 (една) календарна година и ще бъдат използвани единствено за целите на подбор на кадри.
С уважение: екипът на Мадара НФ ООД

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм