ПИКОЛО

Няма описание

Melia Hotels International е една от най- големите европейски хотелски компании, с повече от 350 хотела в над 40 страни по света. Ние, в хотел Melia Grand Hermitage, пренасяме духа на Melia Hotels International в България и се грижим ваканцията на нашите гости да се превърне в запомнящо се изживяване. Ценим човешките и професионални качества. Работим заедно, за да израстнем в компания, която е световен лидер в сферата на предлагане на туристически услуги.
За сезон 2022 търсим да назначим мотивирани и отговорни хора, търсещи развитие, които да се присъединят към нашия екип в хотел „Melia Grand Hermitage“ на следнaта позиция:
ПИКОЛО
Отговорности:
1. Явява се на работното си място навреме, в подходящ и спретнат вид, спазвайки стандартите на хотела за външен вид и съобразно изготвения график;
2. Познава отлично сградата на хотела и всички съоръжения, местонахождението на стаите, заведенията за хранене и развлечение и останалите заведения и административни отдели;
3. Поддържа постоянна връзка с Рецепция, с цел получаване на информация за пристигащи и заминаващи туристи, както и за текущите мероприятия в хотела;
4. Пренася багажа на гостите на хотела при пристигане от превозното средство до стаите и обратно при заминаване, като подрежда багажа, маркира го и го занася до стаята, багажното отделение или транспортното средство;
5. Грижи се за реда, организацията и сигурността на багажното отделение;
6. Придружава гостите до стаите и ги запознава със системата за сигурност /вкл. сейфовете/ и начина на използване на инсталациите и съоръженията в стаята.
ИЗИСКВАНИЯ към кандидатите:
1. Образование: средно;
2. Друга квалификация: добро ниво на английски език, втори език е предимство;.
3. Шофьорска книжка – ще се счита за предимство;
4. Личностни и поведенчески изисквания: сръчен, отговорен, честен, дискретен, прецизен, комуникативен, способност за работа с клиенти, лоялен към работодателя.
Какво предлагаме НИЕ:
• Придобиване на опит в 5* хотел от водеща хотелска верига;
• Атрактивно и конкурентно възнаграждение;
• Конкурентен социален пакет, осигурени храна и транспорт, настаняване при необходимост; униформено облекло;
• Възможност за професионално развитие;
• Динамична работна среда;
• Обучения.
Ще разгледаме вашите кандидатури строго конфиденциално. Само oдобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Вашата информация е строго защитена от Закона за защита на личните данни и ще бъде използвана само за нуждите на този подбор на кадри.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм