Пицар/ка

Ако търсите редовно и конкуретно заплащане?
Ако търсите гъвкаво работно време?
Имате амбиции за професионално израстване
и развитие в сферата на ресторантьорството?
Ние можем да Ви предложим следното:
- Възможност за професионално израстване
- Работен график според вашите възможности и нашите нужди - работа на смени, при гъвкаво работно време на 8,10 и 12 часови смени
- Конкурентно възнаграждение, заплащане обвързано с резултатите и личните постижения
- Трудови и социални осигуровки
- Фирмено обучение
Задължения:
- Участва в приготвянето на различни видове храни и отговаря за качеството на издадената продукция
- Спазва санитарно – хигиенните условия за работа и фирмените стандарти
- Поддържа оборудването в кухнята
- Реализира задачите, възложени от мениджмънта
Изисквания:
Ние търсим най-добрите кандидати, които са отговорни, мотивирани, Предишен опит е пропоръчителен, като позицията е подходяща и за студенти.
Ако смятате, че това предложение е подходящо за Вас, изпратете своята автобиография!
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм