Персонал заведение палачинки

Няма описание

''Работилница на веселите палачинки''е мини заведение в центъра на Созопол.Кулинарни изкушения направени с домашни сладка и много любов. Място което съчетава бързо обслужване, вкусно и разнообразно меню и положително преживяване за клиента. Наша ценност са хората с които работим. Ние правим това, което казваме и казваме това, което мислим. Ценим и подкрепяме желанието за развитие на хората, защото това е нашият път към успеха.
За нашият обект в град Созопол търсим:
Продавач-консултант
Твоите отговорности ще бъдат:
Постигане на поставените цели;
Удовлетворяване на желанията и изискванията на клиентите;
Спазване на стандартите, HACCP системата, добрите производствени и хигиенни практики и нормативните изисквания.
От теб очакваме:
Желание за работа и постигане на резултати;
Позитивно отношение и комуникативност;
Умения за работа в екип;
Отговорност и умения за спазване на срокове;
Дисциплинираност.
Предлагаме ти:
Работа на постоянен трудов договор;
Работно време през деня (не се полага нощен труд);
Мотивиращо и навременно заплащане;
Въвеждащо обучение и възможност за развитие;
Работно облекло и социални придобивки
При интерес, моля, изпращайте автобиография и снимка, като посочите позицията, за която кандидатствате.

June 10th, 2022

Созопол

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм