Персонал за пералня

"Свободен свят за теб 8" ЕООД търси да назначи
няколко работника/чки за перално стопанство и химическо чистене в Германия
дежурни електротехници и
шофьори С или СЕ категория.
За електротехниците:
задължителен комуникативен немски език и готовност за развиване на езиковите познания
Познания по пневматика, ел.мотори и електроника
по възможност пристигане със собствен автомобил - необходим за предвижване между квартирата и работното място
Неговите задачи са: даване на дежурства, елементарни ремонтни дейности и поддръжка на машините във фабриката, по-сложните ремонтни дейности се поемат от фирмите-производители на машините
немски трудов договор
Заплащане от 15 евро бруто / час + 25 % за извънреден труд
Работа на смени
Възможност за ползване на квартира, която се удържа от заплатата и е 350 евро / месец
За работниците в пералнята:
Няма изисквания за опит или език, но е предимство
приемат се само хора със собствен автомобил
Вашите задачи:
Поставяне на дрехите и бельото за пране в машините,
Вадене на готовата продукция от машините
Гладене, сгъване, сортиране, пакетиране на готовата продукция
Брутно заплащане от 11,55 евро / час + 25 % за извънреден труд за работниците
за шофьорите
Изисквания:
Опит в шофирането с С или СЕ категория
Валидни шофьорска книжка, тахокарта и карта компетентност
Желание за дългосрочен ангажимент към фирмата
Езици – елементарни познания по немски език или английски езици
Възможност за пристигане със собствен автомобил - предимство
Започване – възможно най-скоро - предимство
Брутно заплащане от 15 евро на час + 25 % за извънреден труд
Ние предлагаме:
Немски трудов договор с поне 8 работни часа на ден, но не повече от 60 часа седмично
Работа на смени за електротехниците и работниците, за шофьорите – на една
Възможност за ползване на квартира, която се удържа от заплатата и е 350 евро / месец на човек.
С допуснатите до интервю кандидати ще се свържем лично по телефона.
Лиценз за посредническа дейност в чужбина на „Свободен свят за теб 8“ ЕООД № 2549 / 18.06.2018 г.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери