Пазач портиер само за нощни смени

Няма описание

Хотел Астера се намира в центъра на к.к. Златни пясъци. Разположен на първа линия, хотелът предлага красива гледка към лазурните води на морето. Стилният интериор, съвременните архитектурни решения и акцентите върху цветовете, съчетани с ултрамодерен и различен дизайн, създават неповторимо усещане за уют и комфорт.
Във връзка с дейността си, хотел Астера търси да присъедини към екипа си Пазач портиер само за нощни смени.
Изисквания към кандидатите:
1. Средно образование;
2. Професионален опит в областта – ще се счита за предимство;
3. Чисто съдебно минало;
4. Отговорност, лоялност, умение за работа в екип, умения за комуникация;
5. Умение за работа под напрежение, отговорност към поставените задачи.
Основни задължения:
1. Контролиране на пропускателния режим в хотелския комплекс;
2. Извършване на периодични обходи на обекта;
3. Следене за спазването на вътрешния ред.
Ние Ви предлагаме:
- Пълен социален пакет - транспорт, осигурено изхранване, работно облекло;
- Работа в просперираща компания;
- Конкурентно възнаграждение.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗДЛ.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм