ОТЗ - Отговорник търговска зала

Няма описание

Туристически комплекс “Слънчев ден” предоставя великолепни условия за отмора, профилактика, възстановяване, балнеолечение, конгресен и бизнес туризъм.
Eлегантните и изискани хотели с категория 4 и 5 звезди, построени на самия морски бряг, разполагат с конгресен център, нов модерен СПА център, открити и закрити басейни с топла минерална вода, барове, „А ла карт” ресторанти, козметичен и фризьорски салон, магазини.
Комплексът има силно присъствие на вътрешния и външния туристически пазар и системно повишаващо се качество на предлаганите услуги, което намира отражение в присъдените престижни международни награди.
Отговорник търговска зала
„СЛЪНЧЕВ ДЕН” АД гр. Варна
Изисквания:
Езикова подготовка –немски език, английски или руски език.
Професионален опит.
Отговорности:
Познава и прилага стандарта за обслужване в ресторанта.
Организира подготовката на залата за ежедневна работа.
Умение за работа в екип и ръководене служителите в ресторанта.
Вежливо обслужване на гостите.
Спазване на правилата за здравословни и безопасни условия на труд.
Курортен комплекс Слънчев Ден, ви предлага:
Работа по график, при целогодишна заетост.
Трудов договор и осигуровки върху пълна работна заплата.
Възнаграждение съгласно квалификацията на кандидата.
При проявен интерес и отговаряне на посочените от нас изисквания, ни изпратете CV с актуална снимка, препоръки (при наличие).
След одобрение от наша страна, ще ви поканим на интервю.
Личните данни, които ни предоставяте са поверителни и са под защита на ЗЗЛД. Ще бъдат използвани единствено за подбора при кандидатстване.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм