Отговорник техническа поддръжка

Your success is our ambition!      Хората са ключовият фактор за успеха на всяка компания. Това поставя високи изисквания към персонала и неговото управление.      Тренквалдер е водеща компания в областта на подбора и администрирането на персонал. Благодарение на нашите постоянни проекти и повече от 2000 служители ние предлагаме гъвкави решения и качествено обслужване в цялата страна.      Познанията ни за регионалния пазар и широката мрежа от контакти ни правят стратегически партньор на международни фирми, малки и средни предприятия.      Тренквалдер е връзката между 50 000 служители и 10 000 компании от всички области на икономиката в повече от 200 локации на територията на 17 държави.

За наш клиент - търсим мотивирана личност за позицията

Отговорности:

  • Организира и извършва планови и аварийни ремонти на производствени машини;

  • Организира и контролира правилната експлоатация на производствените машини;

  • Организира план-графици за провеждане на технически прегледи на оборудването;

  • Провежда инструктажи по безопасност на труда и пожарната безопасност;

  • Съхранява техническата документация на машините.

Изисквания:

  • Средно или висше техническо образование;

  • Предишен опит в производствена компания и опит в областта на техническата поддръжка на апаратура;

  • Английски език - работно ниво;

  • Умение за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;

  • Работа в международна производствена компания;

  • Възможност за кариерно развитие.

  • Кандидатсване:
    Изпратете ни
    Вашата
    автобиография

  • Преглеждане на

    автобиография:

    Съпоставяне на уменията на
    кандидата спрямо търсения
    профил

  • Интервю:

    Покана за лично или
    онлайн интервю

  • Договор:

    Започване на работа
    в Тренквалдер или
    при наш клиент

Your success is our ambition.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство