ОТГОВОРНИК ТЪРГОВСКА ЗАЛА

Няма описание

КООП Маркет ЕООД е дружество с основна стопанска дейност търговия на дребно. Обектите, които стопанисва, са част от националната търговска верига КООП, която обединява 850 магазина на територията на цялата страна.
Хипермаркет "КООП" с адрес гр. София, бул. "Никола Мушанов"№116 търси да назначи кандидат с желание и мотивация за работа на позицията:
Отговорник търговска зала
Основни отговорности
Съблюдаване на стандарти за зареждане и мърчандайзинг в търговска зала.
Контрол върху срокове на годност на продуктите в търговска зала .
Контрол и съблюдаване на стандартите за обслужване на клиенти в търговска зала и на касите на супермаркета.
Обучение на служителите в търговска зала.
Контрол по етикетиране на стоката.
Обща визия и хигиена на търговска зала.
Ние предлагаме
Постоянство и коректност в трудовите отношения.
Отлични условия на труд и позитивна работна среда.
Възможност за професионално развитие.
Интензивно въвеждащо обучение.
Изисквания към кандидатите
Завършено средно образование.
Компютърна грамотност.
Умения за работа в екип.
Комуникативност и ангажираност към работата.
Опит на подобна позиция.
Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, моля, изпратете своята автобиография.
Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 за защита на личните данни.
Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм