Отговорник търговска зала

Тризвезден хотел в Слънчев брягХотел търси да назначи амбициозни хора на позиция „ Отговорник търговска зала “ за сезон 2022, които да отговарят на следните изисквания:
Изисквания:
Ентусиазирани и мотивирани личности с позитивен начин на мислене;
Организаторски умения
Владеене на немски и/или английски език
Добра комуникация и работа в екип
Задължения:
организира посрещането, настаняването, обслужването и изпращането на гостите в ресторанта;
съставя съвместно с управителя график за работата на сервитьорите и следи за изпълнението му;
Осигурява разпределението на сервитьорите по райони;
Контролира работата на сервитьорите за спазване правилата за сервиране и точното обслужване на гостите според фирмените стандарти;
Отговаря за спазването на стандартите, оперативните процедури, хигиена и безопасност в търговската зала;
Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността
Ние предлагаме:
Настаняване и изхранване или карта за пътуване
Добра работна атмосфера в динамична среда;
Атрактивно заплащане;

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм