Отговорник смяна, Мол Парк Център

Палачинки "Пантастик" търси отговорник смяна на обект за бързо хранене в гр. София, Мол Парк Център.
Изисквания:
- Умение за работа в екип
- Административни и организационни умения
- Отговорност, енергичност, организираност
- Английски език (предимство)
Отговорности и задължения:
- Планиране и организиране на работния процес
- Съблюдаване спазването на фирмените стандарти
- Ръководи и координира работата на служителите
- Контролира стоковата наличност и поръчките на стоки
Ние Ви предлагаме:
- Динамична работна среда
- Работа на смени при гъвкаво работно време
- Обучение във фирмените стандарти
- Конкурентно и редовно възнаграждение, обвързано с резултатите Ви
- Възможност за дългосрочен ангажимент
- Възможност за развитие
- Трудов договор със срок на изпитване, който се сключва с фирма Рататуй 5 ЕООД
Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Документите ще бъдат разгледани според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби