ЛИНДНЕР БИЛДИНГ ЕНВЕЛЪП ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД logo

Отговорник Склад(м/ж)

Няма описание

„Линднер Билдинг Енвелъп Инженеринг“ ЕООД, като част от Lindner Group, водещ европейски производител и изпълнител на цялостни решения за облика на една сграда - от фасадата и изолацията, до конструкцията и интериорния дизайн, е специализирана в разработването, производството и изпълнението на висок клас фасадни решения.
Ние сме базирани в гр. Русе, разширяваме екипа си и присъствието си на пазара, и затова търсим да назначим

Основни отговорности:
• Извършва дейност по приемане, съхраняване и предаване на стоки и материали в и от склад;
• Осъществява входящ контрол по отношение на количество и качество на постъпващи в склад стоки и материали;
• Участва в изпълнение на инвентаризации в склад;
• Съхранява суровини, материали и стоки в склад, съобразно установен ред и незабавно реагира при констатирани нередности;
• Изготвя доклади за несъответствия и документи по рекламации;
• Носи имуществена и материална отговорност за техника, стоки, суровини и материали;
• Прави предложения за подобряване на работните процеси в складови помещения;
• Следи за спазването на правилата за осигуряване на ЗБУТ, предписанията за опазване на околната среда и противопожарна защита, както и на изискванията за чистота и ред на откритите складови площи и складови помещения.
Основни изисквания:
• Висше/средно техническо образование;
• Професионален опит на подобна длъжност в склад: 2 - 3 години;
• Работен опит в склад и производство ще бъде предимство;
• Компютърни умения: MS Office(Word, Excel, MS Outlook, Internet);
• Много добро работно ниво на Английски език - B2 писмено и говоримо;
• Отлични организационни умения;
• Умения за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове;
• Комуникативност.
Компанията предлага:
• Работна позиция в компания лидер на българския строителен пазар;
• Среда, в която продуктовата експертиза, качество, професионални и персонални контакти, обвързаност и ангажираност са възнаградени;
• Дългосрочна заетост - постоянен трудов договор;
• Професионално развитие и повишаване на квалификацията;
• Работно време: от 08:00 ч. - до 17:00 часа;
• Възнаграждение, съобразно опита, уменията и квалификацията;
• Възможност за безплатно ползване на ваканционни къщи на Lindner Group в Европа.
Място на работа: гр. Русе
Начин на кандидатстване:
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете ни Вашето CV и мотивационно писмо на английски или немски език, съдържащо възможна дата за започване на работа и желано възнаграждение.
Всички документи ще бъдат обработвани, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Русе

Производство