Отговорник рекламации

Производствена и търговска фирма търси опитен специалист за позицията ОТГОВОРНИК РЕКЛАМАЦИИ.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация.
Задължения:
- Приема рекламации от клиенти
- Оценява дефектите
- Взема решение за ремонт или замяна
- Организира дейността по ремонта
- Следи за правилното оформяне на документацията по рекламацията
- Консултира клиентите по възникналите проблеми и правилната експлоатация на продукта
- Ръководи екип в отдел "Рекламации"
- Работи в екип с Изпълнителния директор на фирмата
Изисквания:
- Образование- висше или средно техническо
- Опит в контрол на качество - предимство
- Опит в механика и автоматика
- Технически умения
- Аналитични и оценяващи умения
- Английски език - добро ниво
- Опит в работа с клиенти
- Добри комуникативни и ръководни умения
- Работа в екип
Ако позицията представлява интерес за Вас и сте сръчен и технически грамотен,моля изпратете автобиография.
Агенция за подбор на персонал с разрешително № 2404.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство