ОТЧЕТНИК

“СОФИНВЕСТ” ЕАД е общинска фирма занимаваща се със строителен надзор, консултантска дейност, обследване на обекти с обществено предназначение, жилищни сгради, производствени сгради, благоустройствени съоръжения, мрежи и съоръжения на техническата инфраструктура и други.
Търсим да се присъедини към нашия екип мотивирана личност за длъжността:
ОТЧЕТНИК
в Направление “Баланс земни маси”
Месторабота: гр. София, кв. Враждебна
Изисквания за заемане на длъжността:
Образование: Висше / Средно ;
Професионален опит – опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Компютърна грамотност – MS Word, Excel;
Изпълнителност и отговорност, умения за работа в екип;
Отговорности:
Отговаря за количеството, качеството, приемане и придвижване на земните маси;
Спазва реда и начина на приемане и отчитане на земните маси;
Предлагаме:
Дългосрочни взаимоотношения по трудово правоотношение;
Възможност за професионална реализация.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете подробна автобиография със снимка на български език.
Всички документи на кандидатите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за следващи стъпки в процеса по подбор.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности