Отчетник, координатор механизация и транспорт

Няма описание

Изисквания за длъжността:
- Средно или Висше образование (висшето образование е предимство).
- Опит в отчитането на строителна механизация и транспорт - мин. 2 години;
- Опит с WEB GPS система;
- Добри комуникативни умения, умения за работа в екип;
- Аналитично мислене, добро управление на времето, организационни умения, фокус върху резултатите, възможности за прецизна работа в кратки срокове;
- Компютърни умения – MS Office;
- Свидетелство за управление на МПС – В категория;
- Познаване Закона за движение по пътищата, Закона за автомобилните превози и свързаните с тях други нормативни документи;
Задължения :
- Пълно проследяване и отчитане на горивата в компанията;
- Ежемесечно изчисляване на средния разход на машини по отделни обекти, чрез пътни листа и месечни сведения по машини;
- Изготвяне на екселски таблици или чрез пресмятане на доставеното и изразходвано гориво;
- Изчисляване на реални разходи за горива и масла за всеки отделен строителен обект;
- Изготвяне на справки за местонахождение на всяка машина в компанията;
- Работа и съхранение с първични документи по целия процес с горивата;
- Изготвяне справки за нуждите на отдел механизация;
Ние предлагаме:
- Работа в развиваща се компания, поставяща си високи стандарти в работата с фокус върху социалната отговорност и доверието на клиентите.
- Динамична среда, която позволява развитие на личностни и професионални умения;
- Адекватно възнаграждение, базирано на активността и постиженията на служителите;
- Постоянен трудов договор;
- Договорът ще се сключи с "БГ Ленд Ко" АД.
Начин на кандидатстване:
Ако предложението представлява интерес за вас и отговаряте на посочените изисквания, очакваме Вашето актуално СV.
Всички получени документи се разглеждат в пълна конфиденциалност. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери