Осветител

Във връзка с нарастващият обем от дейности Софийската опера и балет търси спешно да назначи „Осветител”
Изисквания:
• Не по-ниско от средно образование в сферата на електротехниката;
• Работа при сумирано изчисляване на работното време;
• Работата изисква голяма сръчност и прецизност;
• Инициативен и организиран, способност да работи в екип;
• Да познава и прилага законодателната уредба и необходимите нормативни документи, свързани с работата на сцена;
• Специални умения – креативност и комбинативност.
Отговорности:
1. Контролира и поддържа в изправност и сигурност, осветителната и електронна техника за художествено осветление.
2. Извършва монтаж и демонтаж на осветителната, прожекционна и др. техника и осветителен реквизит.
3. Извършва профилактичен преглед и текущ ремонт на съоръженията на място.
4. Работи самостоятелно на определени работни места като техник – осветител.
5. Изпълнява задачи конкретно възложени от прекия ръководител или режисьора за всяка постановка (репетиция или спектакъл).
6. По време на турне и спектакли на външни сцени, участва в товаренето, разтоварването, пренасянето, монтажа и демонтажа на осветителна, прожекционна и др. техника и нейното правилно съхранение (собственост на СОБ или наета от нея).
Ние предлагаме:
• Динамична и интересна работа;
• Възможност за запознаване в детайли с оперното и балетно изкуство;
• Трудов договор, добро заплащане с всички видове осигуровки.
• Ваучери за храна.
Документите на кандидатите ще бъдат разгледани при спазване на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR).
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

June 10th, 2022

София

Производство