Организатор в склад

"Тимбарк България" ЕООД е основана през 2005 г., след придобиването на Queen’s от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др. Портфолиото на Тимбарк България се простира в пет сектора: сокове, нектари и напитки, разтворими продукти и енергийни напитки, студен чай и натурална минерална вода Велинград. Други водещи марки в продуктовата гама в България са Tedi, Ciao, La Festa, Tiger, Coffeeta и Ekland.

“Тимбарк България” ЕООД е част от Маспекс Вадовице Груп (Maspex Wadowice Group), Полша - лидер в Централна и Източна Европа в сегмента на хранителни продукти и напитки, оперираща в Полша, Чехия, България, Румъния, Словакия, Унгария и др.
Във връзка с разширяване на дейността, компанията търси мотивирани кандидати за позицията:
Организатор склад
Описание на позицията:
• Координира работни процеси в склада (приемане, входове/изходи, складови наличности, доставки, връщане и др.);
• Участва в инвентаризация на наличностите;
• Осигурява добро управление на инвентара, поддържа специфична документация;
• Проверява съответствята между счетоводните записи и наличностите в склада.
Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Добри познания в MS Office;
• Добро владеене на Румънски език.
• Опит в управлението на складовите наличности – ще се счита за предимство;
• Релевантен опит в хранително-вкусовата промишленост (храни и напитки) е предимство
• Много добри умения за планиране, организиране, внимание към детайлите;
Какво предлагаме:
• Стабилна и сигурна работа;
• Редовно изплащане на трудовото възнаграждение;
• Работа в екип от професионалисти.
Всички кандидатури ще бъдат прегледани в пълна конфиденциалност.
За да кандидатствате е необходимо да изпратите актуална автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Очакваме кандидатурата ви!

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби