ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Няма описание

София

Групата заводи ЗГП-ЗАВОДИ ЗА ГОРЕЩО ПОЦИНКОВАНЕ са водещият поцинковач в България и един от лидерите в горещото поцинковане на Балканите. Компанията оперира в областта на металургията притежавайки три завода в рамките на страната. Фокуса съпътстващ развитието на компанията е върху внедряване и използване на съвременни технологии и привличане, обучение и развитие на човешките ресурси. Ценим високо членовете на нашия екип.
За нуждите на един от заводите ни искаме да привлечем мотивиран и отговорен специалист на позицията "Ръководител производство".
ИЗИСКВАНИЯ:
- висше или средно техническо образование
- опит на ръководна позиция в производствено предприятие, по възможност в областта на металургията или металообработването
- владеене на Майкрософт офис пакет
- работа със складови програми
- желание за бърза адаптация и придобиване на нови компетенции
- желание за спазване на фирмената етика и политика
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- планира, организира и контролира производствения процес
- дава предложения за оптимизиране на производствените процеси
- контролира изразходването на суровини и материали свързани с производствения процес
- участва във всички планирани дейности на завода
- участва в обучението и развитието на работниците и служителите
- познава и следи за спазването на технологични производствени правила, инструкции и правилник за вътрешен трудов ред
- отговаря за високото ниво на качество на произведената продукция
ПРЕДЛАГАМЕ:
- отлично заплащане
- коректно отношение от страна на работодателя
- пет дневна работна седмица
- работа в екип от професионалисти

June 10th, 2022

Шумен

Ремонтни и Монтажни дейности