Организатор производство на бетонов възел

Няма описание

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО ЗА БЕТОНОВ ВЪЗЕЛ
Изисквания към кандидатите:
- Средно специално или висше образование;
- Комуникативност, организационни умения, прецизност и отговорност, емоционална устойчивост, аналитично мислене, самостоятелност, организираност, инициативност, лоялност, честност;
- Добра компютърна грамотност;
- Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
Други специфични изисквания:
1. Умения за работа в екип.
2. Умение за поемане на лична отговорност.
3. Умение за предотвратяване на конфликти.
Задължения:
- Планиране и организиране на снабдяването с материали;
- Планиране и организиране на експедициите на готова продукция.
- Планира, организира и контролира хода на производството и обезпечаването му с необходимата техническа документация, оборудване, инструменти, материали, транспорт, товаро-разтоварна техника.
- Обобщава ежедневния отчет за хода на производството, изпълнението на плана на обектите
- Координира работата на подразделенията, предприема необходимите мерки за изпълнението на планирания график.
- Подписва документи, които са в неговите правомощия.
- Поддържа комуникация с настоящите клиенти и активно работи за осигуряване на нови.
Ние предлагаме:
- Дългосрочна работа в компания със стабилни позиции на пазара;
- Работа в добра производствена база и отлични условия на труд;
- Възможност за работа в професионален екип, фирмено обучение, добро и стимулиращо заплащане.
За кандидатстване е необходима автобиография. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Ремонтни и Монтажни дейности