ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО

Няма описание

МЕГАПОРТ EООД е водещ производител на българския пазар на полимерни и ко-полимерни фолиа, опаковки и материали.Във връзка с разширяване на производството, търсим :
Задължения и отговорности:
- отговаря за цялостната организация на производствения и технологичен процес
- управлява и мотивира производствения екип
- планира и ръководи производствената дейност с оглед ефективното изпълнение на производствените поръчки
- отговаря за качеството на произведената продукция, съгласно въведената Система за управление на качеството
- координира техническата обезпеченост на производствените мощности
- контролира спазването на трудовата и технологична дисциплина, както и правилата за безопасност на работа
- отговаря за документалното отразяване на производствената дейност
Изисквания:
- успешен производствен опит на подобна позиция
- висше техническо образование
- силно развити организационни и лидерски умения
- инициативност,способност за вземане на самостоятелни и съгласувани решения
- добри комуникативни умения и работа в екип
- компютърна грамотност - MS Office
Предлагаме:
- трудов договор с Мегапорт ЕООД
- встъпително фирмено обучение
- работа в компания с лидерски позиции и глобално ориентиран бизнес
- позиция с възможности за професионална изява и развитие
- конкурентно възнаграждение
Документи за кандидатстване: подробна трудова автобиография с актуална снимка
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за интервю. Конфиденциалността е гарантирана.

June 10th, 2022

Велико Търново

Производство