Организатор хотелско домакинство

Няма описание

Хотел "Сириус Бийч"-висококатегориен - четири звезден, търси да назначи
"Организатор хотелско домакинство"

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Да притежава управленски и организационни способности, умее да взема решения, разпределя ежедневно работата на камериерките (на база пристигащи/заминаващи за деня) , обучава, оценява, определя приоритети, да работи в екип.
- Гарантира правилното и качествено почистване на всички стаи за гости, общи части, зали за срещи и вътрешни пространства на хотела.
- Контролира качеството и количеството на доставените хотелски консумативи.
- Помага активно на камериерките в ежедневните им задачи
- Следи и контролира състоянието на наличното хотелско бельо, както за текущия ден, така и в средно- срочен план съобразно перспективната заетост.
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- Умение за носене на отговорност, стремеж към постигане удовлетвореност на клиента, инициативност, честност, дисциплинираност, лоялност към работодателя, дипломатичност.
ИЗИСКВАНИЯ:
- Предишен опит на същата или подобна позиция;
- Средно образование, висше ще се счита за примство
- Руски език ( основни познания, предимство)
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ :
- добро възнаграждение ( съобразно опита и поетите ангажираност/отговорности ) ;
- трудов договор;
- храна по време на работа;
- осигурен транспорт от и до Варна
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю !
Предоставената от Вас информация е защитена съгласно ЗЗЛД.
телефон за връзка: 0878 570 570

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм