Организатор експедиция, товаро-разтоварна и спедиторска дейност на 4 часа или 8 часа

Няма описание

Търговско представителство на Еконт Експрес EООД в гр. София
Обявява свободна позиция за длъжност "Организатор експедиция, товаро-разтоварна и спедиторска дейност" в логистичен център на Еконт в кв. Горна Баня.
Задължения:
- извършване на товаро-разтоварна дейност;
- изготвяне на групажи, разгрупиране и обработване на пратки;
- разпределяне на пратките по направление;
- работа със специализиран софтуер и складова техника.
Изисквания към кандидата:
- минимално средно образование;
- компютърна грамотност;
- изпълнение на поставени задачи;
- способност за ефективна работа в динамична среда;
- работа в екип.
Предимство за кандидата:
- опит в куриерска фирма или подобна сфера на дейност.
Ние предлагаме:
- провеждане на задължително обучение;
- професионална квалификация;
Работно време:
- Първа смяна - 4.00 – 8.30 ч.;
- Втора смяна - 16.00 – 21.30 ч.;
Моля изпратете Автобиография - европейски формат и тел. за връзка. Само одобрените кандидати ще бъдат извикани на интервю.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери